Vodní turistika a rafting - instruktor školní vodní turistiky a raftingu

Ilustrační foto: Jiří Vrba
Čtvrtek 5. duben 2018, 0:00 – Text: CŽV FTK UP

Fakulta tělesné kultury nabízí zájemcům možnost absolvování kurzu Vodní turistika a rafting - instruktor školní vodní turistiky a raftingu.

Odborný garant kurzu

Mgr. Jiří Vrba

T: +420 585 636 038

E: jiri.vrba@upol.cz

Organizační garantka kurzu

Bc. Hana Wittková

T: +420 585 636 366

E: hana.wittkova@upol.cz

27. 4. – 5. 5. 2017

Zahájení kurzu proběhne v 15:00 v loděnici SK UP, ul. U Sportovní haly 2a, Olomouc.

Přihlášky

přes Portál CŽV UP >> ZDE <<

Absolvent tohoto akreditovaného kurzu obdrží po úspěšném ukončení osvědčení Instruktor školní vodní turistiky a raftingu. Instruktor školní vodní turistiky a raftingu je oprávněn samostatně organizovat a vést akce pro školu, zařízení sociální péče nebo právnickou osobu vykonávající činnost školy, jejímž je zaměstnancem, na vodě do obtížnosti WW 2.