Jsme UP: Absolventské setkání UP 2018

Na sobotu 8. září připravuje Univerzita Palackého další setkání svých absolventů, tentokrát opět na domácí půdě a pod názvem Jsme UP. Středobodem dne bude nádvoří Zbrojnice, ale připraveny jsou také programy na jednotlivých fakultách, fakultu tělesné kultury nevyjímaje.

Na co se můžete na FTK těšit? 

Připravujeme pro vás komentované prohlídky našich nových budov, tedy Aplikačního centra BALUO a Centra kinantropologického výzkumu (CKV). Zatímco AC BALUO je již od roku 2016 v provozu, v případě CKV budete jedni z prvních, kdo se do této budovy podívá; slavnostně ji otevřeme na konci září. 

Časy prohlídek: 11:00, 13:00 a 15:00 

V našem kampusu si bude také moci se svými spolužáky a učiteli posedět a popovídat. O občerstvení se postaráme a připravujeme i doprovodné aktivity, kdybyste při tom povídání a vzpomíná nechtěli jen sedět. 

Program Jsme UP: Absolventského setkání UP 2018 a další informace najdete na Absolventském portálu UP, kde se můžete dopředu na setkání i nezávazně registrovat. 

O své plánované účasti můžete také dát vědět ve facebookové události zde

Jak na Neředín? 

Přijedete-li do Olomouce vlakem či autobusem, přivezou vás k areálu fakulty tramvaje linky 2 a 7, směr Neředín, krematorium, kde vystoupíte. Z konečné zastávky je to k první budově fakulty jen několik desítek kroků. 

Motoristé projedou městem po průtahu až na křižovatku ulic Pražská a Foerstrova a třídy Míru, pokračovat budou směr Konice. U tramvajové točny a městských hřbitovů je velké parkoviště, které lze využít k zaparkování vozů. 

 

Těšíme se na setkání s vámi!

 

Oslavili jsme 25 let!

Naše fakulta si v pátek 9. září 2016 připomněla 25. výročí zahájení své činnosti v roce 1991. Na programu spíše neformální oslavy, která se konala coby součást velkého setkání absolventů Univerzity Palackého, bylo slavnostní setkání současných i bývalých zaměstnanců fakulty završené rozkrojením narozeninového dortu a přípitkem, posezení při dobrém jídle a moku a živé hudbě, prohlídky fakultních budov a spousta doprovodných aktivit, z nichž si největší oblibu získal fotokoutek v jedné z tělocvičen. Samozřejmě nechyběly panely s množstvím historickým fotek a také sestřih z vybraných videí, která během 25 let trvání fakulty vznikla. 

Všem bychom touto cestou chtěli poděkovat za to, že jste přišli a slavili s námi. Vážíme si toho!

Připomeňte si oslavu díky článku na Žurnálu UP a fotogaleriím z průběhu oslavy a z připraveného fotokoutku

Video