Den otevřených dveří

Den otevřených dveří je unikátní možnost dozvědět se o svém možném budoucím studiu na naší fakultě co nejvíce informací a ulehčit si tak rozhodování, jestli si k nám přihlášku podat.

Jak takový den otevřených dveří na naší fakultě vypadá?
Nečekejte, že odejdete pouze s letáčkem nebo poznámkami k vybranému oboru.
Dny otevřených dveří koncipujeme následovně:

  • během informačních bloků vás zástupci vedení fakulty seznámí s obecnými informacemi nejen ke studiu, ale i k životu v Olomouci,
  • podrobnější informace k vybranému oboru pak podají zástupci, pedagogové nebo studenti garantujících kateder,
  • pestrý doprovodný program vám umožní dozvědět se, čím vším se pracovníci fakulty zabývají, a leccos z toho si budete moci také vyzkoušet.

Den otevřených dveří proběhl v sobotu 20. ledna 2018 – prohlédněte si fotogalerii na našem Facebooku.

Příští termíny jsou stanoveny na pátek 7. prosince 2018 a sobotu 19. ledna 2019.

Jak se k nám dostat?

Areál naší fakulty se rozkládá v těsné blízkosti zastávky MHD Neředín, krematorium.

Můžete využít speciální bezplatnou autobusovou linku, která vás sem dopraví od vlakového nádraží. Její jízdní řád naleznete zde.

Pokud vám tento autobus ujede a nebudete chtít čekat, dovezou vás k areálu naší fakulty tramvaje linek 2 a 7, směr Neředín, krematorium, se kterými jednoduše pojedete až na konečnou. Případně můžete jet autobusem linky 26 (směr Topolany), který taktéž staví u krematoria. Lístek stojí 14 Kč.

Den otevřených dveří v mobilu

Mějte program Dne otevřených dveří, mapu Olomouce a jízdní řád bezplatné autobusové linky stále u sebe ve svém mobilním telefonu s OS Android! Stačí nainstalovat aplikaci Studuj na UP – ke stažení z Google Play.

FTK na Facebooku

Máte-li již teď otázky ke studiu na naší fakultě nebo studentskému životu v Olomouci, můžete napsat na stránku naší fakulty na Facebooku, kde vám buď pomohou přímo studenti, nebo váš dotaz bude přeposlán příslušným pracovníkům.

Dopředu si taktéž můžete prohlédnout některé prostory fakulty ve virtuální prohlídce.

Z minulých dnů otevřených dveří

Své dveře veřejnosti a uchazečům o studium otevřela univerzita v pátek 1. prosince 2017, video se záběry z naší fakulty si můžete prohlédnout na univerzitním kanálu YouTube od času 1:38.

Z minulých dní otevřených dveří jsme pořídili také krátká shrnující videa: