Nové zaměstnanecké a studentské mobility v rámci programu ERASMUS+

Pátek 23. duben 2021, 11:00 – Text: Zahraniční oddělení FTK

Milé kolegyně, milí kolegové,

ráda bych vás informovala o možnosti nových zaměstnaneckých a studentských mobilit v rámci programu ERASMUS+ KA131 tzv. Kombinovaných intenzivních programů. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Pokud by vás tento program zaujal dejte mi prosím do 5. 5. 2021 vědět prostřednictvím emailu, ať dám podklady za naši fakultu dohromady a informuji o tom paní Vyhnánkovou, které poté bude připravovat celou žádost za UP pro Dům Zahraniční spolupráce.
INCOMING – Potřebuji od vás vědět počet účastníků programu, téma/zaměření programu,
OUTGOING – Předpokládané výjezdy studentů a zaměstnance na BIP na zahraniční instituce. Není nutné specifikovat ani přijímající instituci ani název BIP, stačí počet plánovaných studentů a zaměstnanců.

Prosím, aby byly předkládány jen BIP, které už jsou (alespoň v rámci možností a omezených dostupných informací) předjednané a u kterých je reálný předpoklad realizace.

S přáním pěkného dne
Sabina Kubisová