Last minute call ERASMUS+

Pondělí 9. březen 2020, 7:30 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Zahraniční oddělení FTK UP vyhlašuje dne 6. 3. 2020 výběrové řízení na zahraniční studijní pobyty na partnerských univerzitách v rámci programu Erasmus+ KA103 (členské státy EU + Norsko).
Výběrové řízení je vypsáno prostřednictvím centrální aplikace Erasmus+. Do aplikace se studenti UP hlásí přihlašovacími údaji platnými pro Portál UP. Přijímány budou výhradně přihlášky podané prostřednictvím této aplikace.

Mezní termín pro odeslání online přihlášky: 10. 3. 2020
Mezní termín pro odevzdání podepsaného výtisku přihlášky včetně příloh: 10. 3. 2020, 12.00 v kanceláři Zahraničního oddělení FTK UP (NC417)

Výběrové řízení se skládá ze 2 částí – jazykového testu a motivačního pohovoru. Studenti píší jazykový test ve studijním jazyce destinace, kterou si zvolili, popřípadě v jazyce všech studijních destinací, pokud si v přihlášce zvolili několik studijních destinací s různými jazyky.

Jazykový test bude možné napsat ve dvou termínech, z nichž si student může LIBOVOLNĚ vybrat:
Úterý 10. 3. 2020 - 11: 15 – 12:45 NC 5.17
Středa 11. 3. 2020 - 10:30 – 12: 00 NC 5.17

Motivační pohovory se členy výběrové komise se budou konat v následujících dnech:
Čtvrtek 12. 3. 2020  NC 430 od 14:00 – 17:00
Pátek 13. 3. 2020 NC 430 od 9:00 – 16:00

Rozdělení studentů k motivačním pohovorům bude oznámeno současně s výsledky studijních testů e-mailem. Podmínkou pozvání k motivačnímu pohovoru je zisk minimálně 50 % bodů z jazykového testu. Motivačním pohovorem bude prověřena motivace studentů k zahraničnímu pobytu i komunikační schopnosti ve studijním jazyce.

Výsledky výběrového řízení budou sděleny uchazečům dne 13. 3. 2020 prostřednictvím automatického e-mailu, odeslaného z centrální aplikace Erasmus+ na e-mailovou adresu uvedenou v online přihlášce.
Prosíme, sledujte své e-mailové schránky a okamžitě po obdržení e-mailu svou nominaci potvrďte (popřípadě odmítněte). Výsledky budou oficiální teprve poté, co všichni studenti svou nominaci potvrdí.

Již obsazené destinace:

• University of Jyväskylä
  • University of Split
  • Norwegian School of Sport Sciences
  • University of Coimbra

Destinace s 1 volným místem:

• University of Porto
  • Lusophone University of Humanities and Technologies