Dodatečné výběrové řízení na zahraniční studijní pobyty

Úterý 11. září 2018, 0:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Využijte jedinečné možnosti studovat na zahraničních univerzitách ve Velké Británii, Švédsku, Portugalsku, Španělsku, Německu, Francii, Finsku a mnoha dalších zemích!

Oddělení pro zahraniční spolupráci FTK UP vyhlašuje dodatečné výběrové řízení na neobsazená místa na zahraničních partnerských institucích programu Erasmus+ pro letní semestr 2018/2019. Do výběrového řízení je možné se přihlásit pouze prostřednictvím centrální webové aplikace Erasmus+. Do aplikace se studenti UP hlásí přihlašovacími údaji platnými pro Portál UP.

Odevzdání online přihlášek do 21. září 2018.

Více informací najdou zájemci na této stránce.