Den otevřených dveří

Den otevřených dveří je unikátní možnost dozvědět se o svém možném budoucím studiu na naší fakultě co nejvíce informací a ulehčit si tak rozhodování, jestli si k nám přihlášku podat.

Jak takový den otevřených dveří na naší fakultě vypadá?
Nečekejte, že odejdete pouze s letáčkem nebo poznámkami k vybranému oboru.
Dny otevřených dveří koncipujeme následovně:

  • během informačních bloků vás zástupci vedení fakulty seznámí s obecnými informacemi nejen ke studiu, ale i k životu v Olomouci,
  • podrobnější informace k vybranému oboru pak podají zástupci, pedagogové nebo studenti garantujících kateder,
  • pestrý doprovodný program vám umožní dozvědět se, čím vším se pracovníci fakulty zabývají, a leccos z toho si budete moci také vyzkoušet.

Aktuální Den otevřených dveří se koná v sobotu 19. ledna 2019

Program Dne otevřených dveří

sobota 19. ledna 2018 | 09:00–14:00 hod.

  • Informační bloky za přítomnosti vedení fakulty | 10:00 a 12:00 hod.
    prezentace základních informací o studiu | systém a formy studia | zabezpečení studia (ubytování, stravování, podpora studia) | studium v zahraničí | přijímací zkoušky (talentová přijímací zkouška, test obecných studijních předpokladů SCIO, ústní pohovor) v aule NA 401, budova NA (4. podlaží)

Doprovodný program

Program připravujeme.

Uchazeči o studium se specifickými vzdělávacími potřebami se mohou předem o studiu a průběhu Dne otevřených dveří informovat u Mgr. Lucie Ješinové (lucie.jesinova@upol.cz).

Jak se k nám dostat?

Naši fakultu najdete v těsné blízkosti zastávky MHD Neředín, krematorium.

Můžete využít speciální bezplatnou autobusovou linku, která vás sem dopraví od vlakového nádraží. Její jízdní řád naleznete zde.

Pokud vám tento autobus ujede a nebudete chtít čekat, dovezou vás z hlavního nádraží či z centra Olomouce k areálu naší fakulty tramvaje linek 2 a 7, směr Neředín, krematorium, se kterými jednoduše pojedete až na konečnou. Případně můžete jet autobusem linky 26 (směr Topolany), který taktéž staví u krematoria. Jízdenka s platností 40 minut stojí 14 Kč.

Den otevřených dveří v mobilu

Mějte program Dne otevřených dveří, mapu Olomouce a jízdní řád bezplatné autobusové linky stále u sebe ve svém mobilním telefonu s OS Android! Stačí nainstalovat aplikaci Studuj na UP – ke stažení z Google Play.

Upozornění k ochraně osobních údajů

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován fotografický a audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely Univerzity Palackého v Olomouci, včetně jeho případného zveřejnění. Osoba pořizující fotografie či záznam za Univerzitu Palackého v Olomouci bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit své přání nebýt na záznamu zachycen. Své přání můžete rovněž vyjádřit kdykoli později.

Přípravné kurzy

Uchazeče o studium si dovolujeme upozornit na možnost absolvování přípravných kurzů – gymnastické přípravky, kde se dozvědí vše potřebné k talentové části přijímacích zkoušek, a konzultačního dne pro uchazeče o studium fyzioterapie. Podrobnosti ke kurzům najdete zde

FTK na Facebooku

Máte-li již teď otázky ke studiu na naší fakultě nebo studentskému životu v Olomouci, můžete napsat na stránku naší fakulty na Facebooku, kde vám buď pomohou přímo studenti, nebo váš dotaz bude přeposlán příslušným pracovníkům.

Dopředu si taktéž můžete prohlédnout některé prostory fakulty ve virtuální prohlídce.

Z minulých dnů otevřených dveří

Fotogalerie:

Den otevřených dveří 7. prosince 2018

Den otevřených dveří 20. ledna 2018

Záběry z naší fakulty je možné vidět také ve videu ze Dne otevřených dveří v prosinci 2017 na univerzitním kanálu YouTube, a sice od času 1:38.

Z minulých dní otevřených dveří jsme pořídili také krátká shrnující videa: