Den otevřených dveří

 

Den otevřených dveří je možnost dozvědět se o svém možném budoucím studiu na naší fakultě co nejvíce informací a ulehčit si tak rozhodování, jestli si k nám přihlášku podat.

Termíny následujících Dnů otevřených dveří jsou stanoveny na pátek 4. prosince 2020 a sobotu 15. ledna 2021.

Dny otevřených dveří koncipujeme následovně:

  • během informačních bloků vás vedení fakulty seznámí s obecnými informacemi nejen ke studiu, ale i k životu v Olomouci,
  • podrobnější informace k vybranému oboru pak podají zástupci, pedagogové nebo studenti garantujících kateder,
  • pestrý doprovodný program vám umožní dozvědět se, čím vším se pracovníci fakulty zabývají, a leccos z toho si můžete také vyzkoušet.

S ohledem na současnou situaci jsme program upravili tak, abyste se necítili ochuzeni a dostali se bez problému ke všem informacím, jako bychom se viděli osobně. Proto vám on-line formou přiblížíme první dva z výše uvedených bodů a na ten poslední se mohou těšit ti z vás, kteří se z potenciálních uchazečů promění ve studenty Fakulty tělesné kultury. Co jsme si pro vás letos připravili?

Program Dne otevřených dveří

První dva bloky v programu s názvem „Co u nás můžeš studovat?“ a „Zeptej se nás“ se odehrávají on-line formou pouze v pátek 4. prosince pomocí platformy ZOOM. Další body v programu si můžeš pustit kdykoliv, stačí kliknout na název a automaticky tě přesměrujeme na správnou stránku.

 

Co u nás můžeš studovat? | v časech 9:30 - 10:30 a 12:30 - 13:30 |

Chceš znát rozdíly mezi našimi studijními programy a zajímá tě, čím se můžeš stát po úspěšném dokončení studia? Činnosti jednotlivých kateder a jejich studijních programů ti přiblíží studenti, kteří si sami prošli všemi nástrahami studia na Vrcholu Olomouce. Připojíš se k nám tady. 

 

Zeptej se nás | v čase 11:00 - 12:00 |

Moc informací a moc dotazů? Neboj se a zeptej se. Na všechny dotazy ohledně studia a samotné výuky bude odpovídat naše Oddělení pro studium na tomto odkazu. Všechny informace najdeš také na našich sociálních sítích a webových stránkách, kam během následujících dní umístíme vaše nejčastější dotazy a odpovědi z dnešního dne otevřených dveří. 

 

Informační blok o studiu na FTK UP

Jaké u nás máme studijní programy? Co všechno najdeš v Kampusu Neředín? Rád bys propojil sport a studium? Chceš studovat v zahraničí? Jak se učí pohybem na Vrcholu Olomouce? Kdy se konají přijímací zkoušky? Na všechny otázky ti odpoví děkan fakulty a absolventka FTK UP.  

 

Vrcholový podcast

V tomto podcastu se zaposloucháš do zkušeností našich studentů, kteří Ti přiblíží nejen studium, ale také sportovní kurzy, praxi, akce a život na Fakultě tělesné kultury. Dozvíš se také to, proč naší fakultě říkáme Vrchol. Nalaď se a poslouchej! 

 

Hýbej se s FTK UP

Program na každý den otevřených dveří se snažíme ladit do pohybových tónů tak, aby tě to na FTK UP bavilo od prvního momentu. Posíláme ti pár videí, které tě dostanou ze židle a pomůžou ti vstřebat všechny informace, které se dnes dozvíš. Hýbej se s #ftkup!

 

Poslouchej a koukej na FTK UP

Na každém dni otevřených dveří máme speciální chill out zónu, kde tě pohodlně usadíme do sedacích pytlů a můžeš pozorovat videa z akcí, které se u nás konají. Tentokrát si můžeš udělat chill out zónu u sebe doma, protože seznam našich nejdůležitějších a nejlepších videí najdeš na fakultním YouTube kanále. Aby toho nebylo málo, vytvořili jsme ti dynamický playlist na Spotify, a ten disponuje motivační hudbou na cvičení nebo sport pro takové to správné, aktivní „chillování“!

 

Prohlédni si Vrchol Olomouce

Za běžných okolností bychom tě přivítali v našem moderním Kampusu Neředín, který se snažíme neustále zlepšovat tak, aby se v něm všem studentům a pedagogům dobře studovalo, učilo a také fungovalo. Prohlídni si některé z výukových místností, Aplikační centrum BALUO, Centrum kinantropologického výzkumu a nasaj atmosféru Vrcholu Olomouce. 

 

Otužovací výzva

V rámci letošního Dne otevřených dveří jsme si připravili menší výzvu nejen pro studenty, ale také pro tebe, coby uchazeče o studium na Vrcholu Olomouce. Připojíš se k nám? Ilustrační video najdeš tady a více informací na našich sociálních sítích. #otužujusesFTK

Přípravné kurzy

Uchazeči o studium mají možnost absolvovat přípravné kurzy – gymnastické přípravky, kde se dozvědí vše potřebné k talentové části přijímacích zkoušek, a konzultačního dne pro uchazeče o studium fyzioterapie. Podrobnosti k přípravným kurzům najdeš na internetových stránkách bakalářského nebo navazujícího magisterského studia.

FTK na Facebooku a Instagramu

Jak komunikujeme se studenty, jaké akce pořádáme a jak vypadá výuka na FTK UP?
Prohlédni si naše sociální sítě, které ti přiblíží studentský život v Olomouci. Jsme aktivní na Facebooku a také Instagramu. Pokud tě zajímají některé z akcí, které u nás proběhly, prohlédni si také fakultní YouTube.

Uč se pohybem na Vrcholu Olomouce

Co znamená studium na FTK pro naše studenty?

Z minulých dnů otevřených dveří

Jak to u nás vypadá, když vás na Dni otevřených dveří přivítáme osobně?