Evaluace letního semestru spuštěna!

pondělí 11. květen 2020, 10:49 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Série hádanek, které jste mohli během uplynulého týdne pozorovat na sociálních sítích fakulty, je u konce a společně s ní také letní semestr, který letos probíhal poněkud netradičně. Nyní však přichází čas, kdy můžete naopak tradičně uplynulý semestr ohodnotit. Ano, jak spousta z vás správně uhádla, je tu čas evaluace! 

Letní semestr jsme dokázali absolvovat navzdory mnoha nesnázím a v drtivé většině online formou, ale přece. Nyní přichází možnost, abyste vyjádřili svůj názor na předměty, kterými jste si v tomto semestru prošli. Elektronickou evaluaci naleznete po přihlášení na úvodní straně Portálu UP. Funguje online, je anonymní, je otevřena vašim nápadům a vytváří možnost pro změnu věcí, které se vám třeba úplně nelíbí, ale umí také vyslechnout i to, co vás ve škole baví nebo jaký pedagog vás nejvíce obohatil.

Se spuštěním elektronické evaluace zároveň začíná soutěž, kterou vyhlašuje Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy. Pošlete nám fotku na Facebooku nebo Instagramu, jak probíhá evaluace ve vašem podání s větou nebo mottem, proč by měli evaluovat i ostatní a taška s fakultním merchem může být vaše. Sami si totiž poté v Instastories odhlasujete vítěze.

Zpětná vazba má smysl!

 

 

 

Zpět