International Teaching Week slaví 20. výročí!

Pondělí 31. říjen 2022, 19:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Srdečně zveme všechny studenty i zaměstnance na 20. ročník International Teaching Weeku, který se uskuteční na Fakultě tělesné kultury od 7. do 11. 11. 2022.

Je to už 10 let od doby, kdy Mgr. Zuzana Hanelová přišla se skvělým nápadem propojit akademiky z celého světa během týdne plného přednášek vyučovaných v angličtině. Přestože Mgr. Hanelová na naší fakultě už nepůsobí, ITW tradice stále přetrvává a dokonce se zdárně ujala i na některých dalších fakultách UP. Není se čemu divit. ITW představuje jedinečnou příležitost pro zahraniční lektory vyzkoušet si výuku ve zcela odlišném prostředí nové univerzity. Studenti si navíc procvičí své jazykové dovednosti a dozví se víc o tom, jak k výuce sportovních věd přistupují v zahraničí. Tento semestr se můžete těšit na hosty z Izraele, Polska, Velké Británie, Filipín, Kolumbie, Íránu a díky moderním technologiím také na online lekce vysílané živě z Keni a USA.

Na své si přijdou jak budoucí učitelé tělesné výchovy, tak milovníci extrémních sportů či studenti fyzioterapie. Dozvíte se například, zda je možné zvrátit světovou pandemii neaktivního životního stylu nebo jaký vliv hraje motivace na motorické učení. Všechna zajímavá témata najdete v programu na stránkách ITW, tak se na ně rozhodně nezapomeňte podívat a přijďte si rozšířit obzory, navázat nové kontakty či zdokonalit angličtinu.