Unikátní nabídka bezplatných online kurzů na Norwegian School of Sport Sciences

Zdroj obrázku: https://khrono.no/
Pátek 13. říjen 2023, 14:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

The Norwegian School of Sport Sciences (NIH) v Oslu nabízí zdarma online kurzy pro studenty i zaměstnance z partnerských institucí (tedy mj. i FTK UP).

Kurzy jsou založené na principu modulů poskytují studentům flexibilitu při rozhodování, kdy (v rámci semestru) dokončit jednotlivý modul. Domácí zkouška je plánována na konec semestru. Studenti si mohou vybrat kurz(y), který(é) chtějí absolvovat. Účast v těchto kurzech je perfektní příležitostí pro studenty, kteří se nemohou zúčastnit klasického semestrálního pobytu na NIH, ale přesto chtějí absolvovat kurzy nabízené touto prestižní univerzitou.

NIH nabízí následující kurzy pro nadcházející jarní semestr:

K absolvování těchto kurzů nejsou vyžadovány žádné předchozí znalosti v tématech.

Studenti si mohou vybrat, kolik kurzů chtějí absolvovat. Studenti FTK mají zaručeno přijetí do kurzů, pokud budou nominováni a dokončí přijímací proces. Počet studentů není nijak omezen.

Pokud máte zájem a chcete být nominováni, kontaktujte RNDr. Markétu Kudláčkovou ze Zahraničního oddělení FTK s žádostí o nominaci, a to nejpozději do 26.10.2023

Ve Vaší žádosti uveďte následující:

• Vaše jméno
  • Váš kontaktní email (pokud jste na NIH kurzy byli nominováni již v minulosti, je třeba uvést stejný email, pod kterým proběhla Vaše první nominace)
  • pokud jste byli nanominováni na NIH kurzy v zimním semestru 2023/24, není třeba opětovné nominace

Všem vřele doporučujeme!