Žádosti o poskytnutí dotace AKTION Česká republika – Rakousko

Obrázek: Shutterstock
Čtvrtek 17. srpen 2023, 15:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Zahraniční oddělení Univerzity Palackého si dovoluje připomenout blížící se termín pro podání Žádosti o poskytnutí dotace pro projektovou spolupráci v rámci programu AKTION Česká republika – Rakousko, který je 15.9.2023 pro realizaci projektu v období 15.10. – 31.12.2023.

Řešitele projektů nechť zašlou kompletní Návrh projektu včetně povinných příloh v rámci programu AKTION na e-mailovou adresu (anna.prilucikova@upol.cz), a to do 6.9.2023.

Všechny obdržené návrhy poté budou společně zaslány na EO RUP, které vyplní Žádost o poskytnutí dotace za celou UP, a i s povinnými přílohami ji zašle na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Detailnější informace společně s důležitými odkazy týkající se Projektové spolupráce programu AKTION jsou ke stažení zde.

S případnými dotazy se řešitelé projektů mohou obracet přímo na Annu Přílučíkovou ze ZO UP.