Výsledky voleb do Akademického senátu FTK UP

Pátek 14. duben 2023, 7:30

Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého má nově zvolený akademický senát pro období 2023–2026. Jeho členové vzešli z on-line hlasování, které proběhlo ve dnech 6. -12. 4. 2023.

Voleb do Akademického senátu Fakulty tělesné kultury UP se z celkového možného počtu 1811 voličů zúčastnilo 825.

Volební komise konstatovala, že volby proběhly v souladu s volebním a jednacím řádem akademického senátu a není důvod pro jejich opakování. V průběhu voleb nebyly vzneseny žádné stížnosti ani námitky.

V samosprávném zastupitelském orgánu fakulty usedne od září 2023 10 nově zvolených akademiků a 5 studentů.

Akademičtí pracovníci

1. Formánková Soňa PaedDr., Ph.D., 1963, Katedra sportu
  2. Bělka Jan Mgr., Ph.D., 1977, Katedra sportu
  3. Dub Jiří Mgr., 1980, Katedra sportu