Vizuální styl FTK UP

středa 27. listopad 2019, 17:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Protože nám čas od času napíše nějaký student, kde by si mohl stáhnout šablonu na prezentaci nebo vídáváme po fakultě plakáty se starým logotypem, rozhodli jsme tomuto tématu věnovat dnešní aktualitu a pomoci vás nasměrovat na správnou adresu.

Naše univerzita je nejen vzdělávací institucí, ale zároveň značkou s mezinárodním přesahem. Jednou z možností prezentace značky Univerzity Palackého v Olomouci je informační centrum a univerzitní obchod UPoint, který vznikl na základě inspirace z prestižních zahraničních univerzit. Můžete si zde aktuálně pořídit téměř cokoliv z eco/slow fashion/absolventských produktů, a to od trička přes deštník až po nejnovější čistítko na brýle, kterými pak můžete obdarovat zahraniční návštěvy nebo kolegy z vámi pořádaných konferencí. 

Každá úspěšná značka má však také svůj vlastní jednotný vizuální styl a proto vám sem házíme záchranné lano, které vás vystřelí do akademického vesmíru. Na stránkách www.vizual.upol.cz najdete manuál jednotného vizuálního stylu a kromě univerzitní sekce, také tu naši fakultní. Ke stáhnutí jsou zde logotypy na vaše akce či projekty, šablony prezentací do výuky nebo na konferenci, hlavičkové papíry, tapety na počítače, e-podpisy a zkrátka vše, co by každá FTK UP bytost neměla postrádat.

V případě jakýchkoliv dotazů při přípravě materiálů se neváhejte obrátit na naše oddělení, které s vámi případné návrhy zkonzultuje. Pěkný zbytek týdne přeje Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy.

Zpět