Staňte se součástí Vysokoškolského sportovního centra VICTORIA

Pondělí 7. listopad 2022, 11:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Vážené studentky a studenti UP, sportovkyně a sportovci,

věříme, že současnou nelehkou situaci zvládáte s optimistickým výhledem na sportovní a studijní úspěchy v roce 2023. V dosažení těchto úspěchů vám může v mnoha ohledech pomoci i zařazení do Vysokoškolského sportovního centra Victoria na UP. To se pro kalendářní rok 2023 opět otevírá pro 33 studentů a studentek UP. V případě zařazení, v závislosti na aktuální sportovní výkonnosti, máte možnost získat měsíční stipendium i podporu v různých oblastech sportovního tréninku (zátěžové testování, sportovní psychologie, kondiční trénink, fyzioterapeutická péče, …) i studia.

Pokud jste:

• občan ČR

• student Univerzity Palackého

• mladší 26 let včetně

• nejste zařazen/zařazena v jiném resortním sportovním centru (Olymp, Dukla)

a aktivně provozujete individuální nebo kolektivní sport, který je na programu olympijských her + florbal od národní po mezinárodní úroveň (viz. Příloha 1 - Podmínky zařazení), posílejte nejpozději do 22. 11. 2022 přihlášky na email pavel.hap@upol.cz. Za přihlášku se považuje vyplněný List sportovce (viz. Příloha 2) a vyplnění hlavního sportovního výkonu včetně jeho doložení (foto diplomu, printscreen výsledků, soupisky atd.) je nezbytnou podmínkou přijetí přihlášky pro určení kategorie stipendia.

Odesláním žádosti o zařazení do výběrového řízení souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby projektu. Zařazení do VSC není nárokové, ale podléhá schvalovacímu procesu a je omezeno počtem stanoveným dle kritérií VSC.

Podmínky zařazení do VSC VICTORIA

Formulář k zařazení do VSC VICTORIA