Roztančená Olomouc

Čtvrtek 22. listopad 2018, 16:13

Když nemůžeš, přidej víc, zakřič prostě z plných plic... Na refrén hitu kapely Mirai roztancovaly studentky rekreologie olomoucké Horní náměstí. Nejprve tančili hlavně jejich spolužáci a žáci několika místních škol, při opakování už se ale nechali k tanci strhnout i kolemjdoucí. Roztančená Olomouc, jak se tato krátká, ale radostiplná akce jmenovala, je jedním z projektů, kterými studenti rekreologie propagují zdravý životní styl. Foto: Martin Višňa