Přednáška uchazečky o jmenování profesorkou doc. PhDr. Soni Jandové, Ph.D.

Pátek 17. leden 2020, 11:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Děkan a Vědecká rada Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci zvou všechny zájemce na přednášku uchazečky o jmenování profesorkou doc. PhDr. Soni Jandové, Ph.D., akademické pracovnice Fakulty strojní Technické univerzity v Liberci, která má název Možnosti využití analýzy plantárních tlaků v kinantropologii.

Přednáška se koná v rámci řízení ke jmenování profesorkou v oboru Kinantropologie v průběhu veřejné části zasedání Vědecké rady FTK UP dne 27. ledna 2020 v 10:30 hodin. Jednání Vědecké rady FTK UP proběhne v zasedací místnosti děkanátu NA 309 na FTK UP v Olomouci.

Komise pro řízení ke jmenování profesorkou:

Předseda komise: prof. PaedDr. Rudolf Psotta, Ph.D.; FTK UP; Olomouc

Členové komise:   prof. Ing. Václav Bunc, CSc.; FTVS UK; Praha