Poznávejte svět prostřednictvím 21. International Teaching Weeku!

Úterý 11. duben 2023, 19:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Dlouhou únavnou zimu vystřídalo rozkvetlé jaro a s ním přichází řada nových nápadů, možností a kulturních zážitků. Mezi ně patří také tradiční událost FTK – 21. International Teaching Week, který se uskuteční v týdnu 17. - 21. 4. 2023.

Minulý semestr oslavilo ITW již 20. výročí a nyní tedy vstupujeme do nové dekády a doufáme, že bude ještě o něco bohatší na mezinárodní spolupráci a utužování či navazování cenných partnerství v zahraničí. Těšíme se na další setkání s našimi zahraničními hosty a jejich prostřednictvím se budeme i nadále snažit rozšiřovat obzory všem studentům a zaměstnancům na FTK. Tentokrát u nás přivítáme odborníky z Izraele, Polska, Finska, Dánska, Rumunska, Španělska, USA, Německa a Íránu.

Na své si přijdou jak studenti aplikovaných pohybových aktivit, tak milovníci házené či studenti fyzioterapie. Dozvíte se například, jak uspořádat zábavnou hodinu vodního aerobiku nebo jak využívat moderní technologie ke shromažďování dat. Všechna zajímavá témata a profily přednášejících najdete v programu na stránkách ITW. Rozhodně se na ně nezapomeňte podívat a přijďte obohatit svůj svět o nové kulturní znalosti, výukové metody, navázat zajímavé kontakty či si zdokonalit angličtinu!