Mezinárodní festival outdoorových filmů na Hynaisce

pondělí 11. listopad 2019, 11:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za sedmnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

Letos máte poprvé možnost vychutnat si MFOF v Olomouci, a to konkrétně od úterý 19. do čtvrtka 21. listopadu 2019 v tělocvičně budovy Hynaisova 9. Filmy, které budou promítány vždy ve 2 blocích - od 17:00 a od 19:00 - nás zavedou do různých míst naší planety a ukážou mentalitu a kulturu tamních obyvatel. Zavedou nás do prostředí, kam se běžný “smrtelník” nedostane. Festivalu se zúčastňují čeští, slovenští a další zahraniční autoři, filmová studia, národní televize i soukromé televizní společnosti.

Vstup na festival je zdarma. Více informací o MFOF naleznete na oficiálních webových stránkách. Program s konkrétními filmy najdete ZDE. Na festival jste jménem všech pořadatelů srdečně zváni.

Zpět