Letní semestr: Exkurze a workshop v Německu a Belgii

Středa 12. leden 2022, 7:00 – Text: Arnošt Svoboda

Nabízíme studentům FTK účast v projektu GloKnoCo (Global Sport for Development and Knowledge Collaborative): Sport pro rozvoj a mír – pro co všechno můžeme využívat sport?

Zajímá tě:

Zkušenost z mezinárodního prostředí?

Praktické ukázky, jakými způsoby lze využívat sport pro změny ve společnosti a jak ho propojit se zážitkovou pedagogikou, prací s ohroženými osobami nebo s řešením krizových situací?

Kontakt s organizacemi, které realizují po celém světě projekty využívající sport pro řešení konfliktů, sociální začleňování nebo osvětu o HIV/AIDS?

Jak připravovat a představovat vlastní projekty?

Chceš získat 6 ECTS kreditů (v předmětu KSK/@SFD)?

Využij nabídky v projektu Erasmus+ a zapoj se do série seminářů a workshopů, které proběhnou nejprve na Univerzitě v Paderbornu (Německo) 14. – 20. března. Povedou je vyučující z UPOL a partnerských univerzit (Paderborn a Brighton) a odborníci z neziskových organizací z Velké Británie, Německa, Česka, Polska a Jihoafrické republiky. Hned po skončení výuky v letním semestru vyrazíme na exkurzi do Bruselu (Belgie), kde 15. – 20. května navštívíme organizace působící v oblasti sportu pro rozvoj.

Jak se přihlásit?

Zašli CV a motivační dopis (1 strana) na tereza.havlova@upol.cz do 28. ledna. Ozveme se s pozvánkou na pohovor, který proběhne na začátku února.

V případě jakéhokoliv dotazu piš na arnost.svoboda@upol.cz (Arnošt Svoboda, katedra společenských věd v kinantropologii, FTK UP).

Odkaz na plný text výzvy: