Kanada: Camosun College - Camosun English Learning Adventure Programme

Ilustrační foto: educationnewscanada.com
Čtvrtek 12. září 2024, 14:20

Camosun College v kanadské Victorii otevírá registrace do program CELA (Camosun English Learning Adventure) pro všechny studenty, kteří mají zájem o studium v ​​zahraničí a mají dostatečnou úroveň angličtiny.

Termín konání: 17. - 28. února 2025

Tento dvoutýdenní program zahrnuje:

• Lekce English Language Development (ELD) pro zlepšení úrovně anglického jazyka.
  • Společenské aktivity se studenty Camosun College s cílem poznat město Victoria.
  • Celodenní kulturní workshop s domorodými obyvateli k prohloubení porozumění domorodé kultuře v Kanadě.
  • Prezentace Camosun College a diskuse současnými studenty, která nabízí pohled na studium na Camosun a v Britské Kolumbii.

• 2,500 (CAD)
  • Cena zahrnuje náklady na ubytování, 3 jídla denně, účast na kurzech a studijní materiály, účast na kulturních a společenských programech, doprava z letiště na Camosun College a zpět, lístky na hromadnou dopravu apod.
  • Cena nezahrnuje náklady spojené s dopravou do/z Victorie.

Termín pro registraci: 31. prosince 2024

Další informace o programu naleznete v programovém letáku níže. Nahlédnout můžete také do vzorového rozvrhu.