Cesty japonského meče

Foto: Martin Višňa
Pondělí 21. listopad 2016, 8:51 – Text: Martin Višňa

Fakulta tělesné kultury a katedra asijských studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého si vás dovolují pozvat na prezentaci japonského tradičního šermu s názvem Cesty japonského meče.

V rámci tohoto večera budou představeny tři "školy" japonského šermu, které jsou vyučovány v rámci výběrových předmětů pro studenty UP: Toyama Ryú Battójutsu, Kendo a Katori Shintó-ryú.

Prezentace se uskuteční od 19 hodin v tělocvičně FTK v Hynaisově ulici.

Na vaši účast se těší tým instruktorů a proděkan pro zahraniční spolupráci FTK UP doc. Martin Kudláček.

Facebookovou událost akce najdete zde

Akce zveřejněna také v katalogu Kudyznudy.cz