Osaka University - Mezinárodní seminář

Ilustrační foto: satoshi hirayama, pexels.com
Pátek 12. srpen 2022, 13:50 – Text: -ap-

Sdílíme s Vámi nabídku účastnit se Mezinárodního semináře pořádaného International Affairs Office of the School of Letters/Graduate School of Humanities, Osaka University.

Seminář je určen pro mladé vědce a a vybrané práce budou publikovány ve sborníku s kódem ISBN. Součástí semináře je speciální přednáška na téma „International Exchange in the Age of Society 5.0“ a také přednáška mladých vědců na hlavní téma semináře z různých oblastí humanitních a společenských věd.

Datum konání: 26.10.2022 ve 13:00 (JST)  ~  6:00 (CET)

Forma semmináře: hybridní (online i offline)

Jazyk: anglický (včetně Q & A)

Termín odevzdání anotace: 20.9.2022 (anotace by měla být v anglickém jazyce v rozsahu 150 - 250 slov ve formě Word dokumentu)

Oznámení výsledků vybraných prací: 30.9.2022

Anotace zasílejte na e-mailovou adresu moinuddin@let.osaka-u.ac.jp

Detailní informace o obsahu semináře i požadovaných anotací naleznete zde.

Pokud chcete vidět, jak semináře probíhaly v minulých letech, navštivte následující webové stránky: