Rozšiřte si obzory při 22. International Teaching Weeku

Pondělí 30. říjen 2023, 12:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Již příští týden se můžete těšit na další ročník International Teaching Weeku (ITW), jenž bude probíhat konkrétně od 6. do 10. listopadu 2023 na půdě Fakulty tělesné kultury UP.

Více než deset let se na naší fakultě každý semestr (až na výjimečnou situaci způsobenou kovidovou pandemií) koná tato jedinečná akce a i tentokrát náš čeká množství teoretických i praktických přednášek od skupiny mezinárodních odborníků, kteří během příštího týdne navštíví FTK. Mimo jiné k nám zavítají přednášející z Velké Británie, Japonska, Finska, Španělska, Slovenska či Bosny a Hercegoviny.

Naši čeští i zahraniční studenti a zaměstnanci mohou libovolně navštívit přednášky z různorodých oblastí, jako jsou sport pro rozvoj, technologie v TV, pohybová gramotnost, sportovní psychologie a mentální zdraví sportovců, biomechanika, tělesná výchova dětí a mládeže a mnoho dalších.

Zváni jsou všichni, kdo si chtějí rozšířit své obzory, navázat nové kontakty a procvičit svoji angličtinu. Nezapomeňte se podívat na webové stránky ITW, kde najdete podrobnosti o jednotlivých přednášejících, jejich tématech a v neposlední řadě také program celé akce.