BRATISLAVA - Praktická stáž na Zahraniční oddělení na Ekonomické Univerzitě

Ilustrační foto: fauxels, pexels.com
Úterý 9. srpen 2022, 9:42 – Text: -ap-

Přicházíme s nabídkou praktické stáže na Zahraniční oddělení Ekonomické Univerzity v Bratislavě.

Pracovní náplň

• Korespondence se zahraničními studenty a partnerskými univerzitami
  • Podílení se na organizaci akcí pro zahraniční studenty
  • Správa účtů na sociálních sítích a další

Požadavky

• zájemce musí být studentem VŠ s nárokem na udělení grantu Erasmus+ po celou dobu táže
  • znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2
  • aktivní znalost práce na PC
  • zkušenost v oblasti sociálních sítí

Začátek stáže: během celého akademického roku 2022/2023
Délka stáže: 4 až 6 měsíců
Pracovní doba: pondělí - čtvrtek (26 hodin týdně)

Zájemci mohou posílat svůj životopis a doporučující dopis v anglickém jazyce + ukázku své práce na internship@euba.sk.

Více informací naleznete zde.