Volba nejoblíbenějšího pedagoga fakulty roku 2022 – cena Ámos

Zdroj obrázku: film Obecná škola
Pondělí 12. prosinec 2022, 7:00 – Text: Oddělení pro organizaci

Milí studenti absolventských ročníků,

rádi bychom zjistili, jakým způsobem na Vás působili učitelé naší fakulty během Vašeho celého studia. Dlouhodobě usilujeme o vysoce kvalitní vzdělávací proces, jehož úspěšnost je ve velké míře daná osobností pedagoga a na druhé straně Vámi. Proto bychom Vás požádali o vyplnění krátké ankety, jejímž cílem je ocenit úsilí pedagogů naší fakulty.

Prosíme, vybavte si, kdo byl:

• skvělý přednášející
  • charismatický pedagog s darem zaujmout a vysvětlit
  • učitel, který je pro vás vzorem
  • osobnost, jež motivuje, je lidská a rozdává radost.

Na základě těchto nebo i svých osobních kritérií vyberte až tři neoblíbenější vyučující FTK UP v elektronických volbách.

Podmínky volby Nejoblíbenějšího pedagoga FTK UP roku 2022 – cena Ámos

• děkan fakulty vyhlašuje anketu Nejoblíbenější pedagog FTK UP roku 2022 – cena Ámos;
  • cena je určena akademickým pracovníkům, kteří se podíleli na výuce v bakalářském či magisterském studiu;
  • právo hlasovat má každý student prezenční i kombinované formy studia absolventského ročníku – tzn. 3. a vyšších ročníků bakalářského studia a 2. a vyšších ročníků navazujícího magisterského studia;
  • hlasovat lze pouze jednou v daném studiu;
  • hlasuje se po přihlášení prostřednictvím internetových stránek https://volby.upol.cz/;
  • student má možnost vybrat až tři vyučující, kteří ho v dané formě studia učili, včetně určení jejich pořadí;
  • vyhodnocení ankety probíhá zcela anonymně;
  • výsledky ankety budou stanoveny na základě počtu získaných hlasů;
  • nejoblíbenější pedagog získá cenu Ámos;
  • vyhlášení bude probíhat na jarním setkání akademické obce;
  • hlasovat lze pouze elektronicky v termínu 12.-31. 12. 2022.

Zde naleznete podrobný návod k systému elektronických voleb.