Studenti mohou získat zkušenosti z mezinárodního prostředí v rámci projektu GloKnoCo

Pondělí 22. únor 2021, 17:00

Chcete mít zkušenosti z mezinárodního prostředí a k tomu získat 6 kreditů? Naučit se připravovat vlastní projekty, dozvědět se, jak využívat sport pro změny ve společnosti a navázat kontakt s celosvětovými organizacemi?

Zapište se na online seminář projektu Gloknoco - Global Sport for Development and Peace Knowledge Collaborative, který bude probíhat od 31. března každou středu od 16:00 do 19:30 po dobu sedmi týdnů. Na programu budou online semináře a workshopy vedené vyučujícími z Univerzity Palackého a partnerských univerzit a odborníky z neziskových organizací, které realizují mezinárodní projekty v rámci sportu pro rozvoj a mír. Potkáte se tam se studenty z univerzit z anglického Brightonu a německého Paderbornu.

Pošlete své CV a motivační dopis na tereza.havlova@upol.cz do 5. března a čekejte na pozvánku na online pohovor, který proběhne 12. března. V případě dotazů se můžete obracet na arnost.svoboda@upol.cz z Katedry společenských věd v kinantropologii.

Více informací najdete tady:

Webové stránky

Oficiální pozvánka