Prevence plagiátorství

Čtvrtek 5. listopad 2020, 16:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Klávesové zkratky CTRL + C a CTRL + V mohou být malí pomocníci, kteří se ale nemusí vždy vyplatit. To jistě většina ze studentů ví, a to na základě několika předmětů, které se této problematice věnují.

Všem studentům nabízíme možnost zapojit se do projektu českých vysokých škol a podělit se o zkušenosti s výukou akademického psaní. Jaký je cíl? Zjistit úroveň prevence vůči plagiátorství na naší fakultě a to způsobem vyplnění dotazníku.

Vyplnit jej můžete do 15. listopadu a všem, kteří se budou podílet, předem děkujeme za spolupráci. Případné připomínky nebo návrhy k prevenci plagiatorství je možné zaslat na lenka.murinova01@upol.cz.