Možnost studia na College of Europe v akademickém roce 2024/2025

Ilustrační foto: pixabay, pexels.com
Úterý 28. listopad 2023, 15:23 – Text: -ap-

Prestižní vysoká škola College of Europe opět vypisuje přijímací řízení ke studiu na akademický rok 2024/25.

College of Europe nabízí postgraduální studium zaměřené na problematiku Evropské unie a evropské integrace. Pro College of Europe je charakteristická intelektuální nezávislost, dvojjazyčnost (angličtina a francouzština), rozmanitost akademického sboru a multikulturní prostředí.

College of Europe je tvořena dvěma univerzitními prostory, z nichž jeden se nachází v belgických Bruggách a druhý v polském Natolinu. Od akademického roku 2024-2025 se otvírá nový univerzitní kampus v albánské Tiraně.

Ministerstvo vnitra ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pořádá na podporu zájmu o studium dne 4. prosince 2023 od 14:00 v prostorách MŠMT seminář na téma: Proč studovat na College of Europe? V případě zájmu oo seminář prosím vyplňte registrační formulář.

Veškeré další informace o studiu, přijímacím řízení, stipendiu najdete na webu ZDE.

Zdroj: Ministerstvo vnitra