Letní semestr bude Bez frází!

úterý 21. leden 2020, 13:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Pamatujete si na přednášky s osobnostmi ze sportovní sféry, které pravidelně plnily naši aulu? Letní semestr Bez frází je nový cyklus přednášek, který pro vás už nějakou dobu připravujeme a který se bude odehrávat v prostorách nově zrekonstruované auly. Celý projekt odstartuje představením inspirativního týmu Bez frází, se kterým máme tu čest spolupracovat.


Tento tým tvoří jmenovci František Suchan a František Prachař, hlavní tvůrčí dvojice projektu Bez frází. Přiblíží základní myšlenky projektu a ukážou, jak dokáže otevřenost kultivovat naše sportovní prostředí i konkrétní jedince. Rádi povypráví o jakémkoliv příběhu Bez frází, o jeho přesahu i poselství. 


Součástí týmu je i Vít Petrák, mládežnický basketbalový reprezentant, vyrůstající po boku opor současné úspěšné reprezentace, později trenér dětí a dorostenců. Basketbalové prostředí opustil vzhledem k nezdravé atmosféře, jakou do něho vnášejí přehnaně ambiciózní rodiče. Jeho text na Bez frází na toto téma vzbudil velkou diskusi a on sám postupně začal pro projekt pracovat, protože věří, že na rozdíl od trénování tímto způsobem dokáže svým dílem českému sportu pomoct.


Na cyklus přednášek Letní semestr Bez frází vás tímto srdečně zveme a těšíme se na všechny zájemce.

Zpět