Informace pro studenty k blokové výuce

Středa 7. červenec 2021, 9:30 – Text: Oddělení pro studium

Vážené studentky a studenti,

věřím, že výukový závěr letního semestru a kurzovní období alespoň částečně odválo „pachuť“ on-line výuky, pomohlo vám nastartovat motivaci, dosytit sociální kontakty i dohnat pohybové či kondiční nedostatky.

Před námi je poslední etapa tohoto „dotahování“ – bloková výuka pohybových předmětů všech studijních programů (s výjimkou fyzioterapie), která proběhne v termínu 12. – 23. 7. Pro účast na blokové výuce budou platit stejná vstupní protiepidemická opatření, jako na uplynulých kurzech. Podmínkou účasti bude ukončené Očkování – prodělaná Nemoc – negativní Test (kdo si není úplně jistý, co přesně to znamená, tak je to stejné jako když jdete do restaurace nebo kina – detailně na webu vládním Covid Portálu. Bloková praktická výuka bude probíhat podle Rozvrhu praktické blokové výuky. Nezbytnou součástí rozvrhu je také Jmenný seznam jednotlivých skupin pro každý praktický předmět (dostupný pro přihlášení pomocí osobního univerzitního účtu).

Přejeme vám, ať si poté zaslouženě odpočinete a načerpáte mnoho zážitků, inspirace a energie. Současně se připojujeme k výzvě rektora UP „Zodpovědný Palacký“.

Moc rádi bychom příští semestr absolvovali s co nejmenšími restrikcemi. Systém ukončené Očkování – prodělaná Nemoc – negativní Test ve spojení s výukou v menších uzavřených skupinách (bubliny) nám dává slušnou šanci, že to společně zvládneme.

Prosím – zvažte možnost se přes prázdniny nechat naočkovat – výrazně nám (a konec konců i sobě) tím to zvládnutí usnadníte.

S přáním krásného léta za vedení FTK UP
Michal Šafář