Erasmus Days na UP 11. - 12.10.2023

Pondělí 2. říjen 2023, 10:56 – Text: -ap-

Přidejte se k nám a univerzitám z celého světa a oslavte další rok programu Erasmus v rámci již tradičních Erasmus Days!

Tento rok se na UP uskuteční ve dnech 11. - 12.2023, během kterých si pro Vás Úsek pro mezinárodní spolupráci připravil především informativní program během něhož najdeme odpovědi na Vaše dotazy a rozptýlíme všechny Vaše obavy spojené se studiem v zahraničí! Studentští dobrovolníci z ESN UP Olomouc pak zavítají společně s našimi zahraničními studentami do škol v rámci akce Erasmu in Schools. Zde budoucím vysokoškkolákům představí nejen možnosti programu Erasmus, ale také činnost spolku. Zahraniční studenti budou mít zase prostor povyprávět o své zemi a svých dosavadních zkušenostech se studijním pobytem v ČR.

Právnická fakulta UP si pro zahraniční studenty dále přichystala odpoledne plné her, krátkých národních prezentací a zábavy.

Program Erasmus Days na Up

Středa 11.10.
11:00 - 15:00 Info stánek programu Erasmus+, vstupní hala hlavní Menzy (tř.17. listopadu)

15:00 Erasmus Days na Právnické fakultě, tř. 17 listopadu 8, foyer budova B