30 let v pohybu

Video seriál s absolventy a pedagogy Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. 30 let rosteme, učíme pohybem a spojujeme. Chcete znát příběhy některých z nás?

Soňa Formánková

Gymnastická bohyně a cesta paní doktorky Soni Formánkové na FTK.

Jiří Saňák

Inspirativní příběh úspěšného trenéra fotbalu. Co mu přineslo studium Aplikované tělesné výchovy a jak vzpomíná na svá studentská léta?

Jana Hoffmannová

Psychologie + lyže + kolo + láska k přírodě = Jana Hoffmannová z Katedry rekreologie. Kolik let strávila na kurzech? Jak dlouho na fakultě vlastně působí?

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)