Výběrové řízení na zahraniční pracovní stáž v Izraeli

Zdroj obrázku: https://www.timeout.com/
Pátek 13. leden 2023, 14:00 – Text: Zahraniční oddělení FTK

Zahraniční oddělení FTK UP vyhlašuje dne 13.1. 2023 výběrové řízení na zahraniční pracovní stáž na partnerské univerzitě The Academic College Levinsky-Wingate v rámci programu Erasmus+ KA171 v letním semestru akademického roku 2022/2023.

Academic College at Wingate v Netanyi je zaměřena na studium tělesné výchovy, ke které si studenti volí jednu ze specializací: aplikované pohybové aktivity, pohybová aktivita v rehabilitaci kardiaků, pohybové aktivity seniorů, zdravotní tělesná výchova, tělesná výchova v raném dětství, sportovní management nebo olympijská studia.

Naši studenti v minulosti označovali za velice přínosnou a jedinečnou především praxi ve Spivak Sport Center for Disabled v Tel Avivu. Spivak je velký sportovní komplex, který nabízí širokou škálu sportovního vyžití pro osoby s postižením. Komplex je velmi dobře vybaven, každé sportovní odvětví má své trenéry, instruktory či terapeuty.

Délka stáže: 2 měsíce
Určeno pro: studenty FTK se zaměřením APA a FYZIO a TV

Nejzazší termín ukončení stáže: polovina července 2023 (pozor: u studentů posledního ročníku Bc., Mgr. nebo Ph.D., je třeba stáž ukončit s dostatečným předstihem před předpokládaným ukončením studia – ideálně alespoň 1 měsíc).

Konkrétní detaily stáže budou komunikovány s partnerským pracovištěm v Izraeli na základě zaměření stážisty, jeho představ, možností a stávajících pracovních dovedností.

Výběrové řízení je vypsáno prostřednictvím IS/STAG (Portál UP). Přijímány budou výhradně přihlášky podané prostřednictvím této aplikace.

Mezní termín pro odeslání online přihlášky a jejích příloh: 20. ledna 2023.

Výběrové řízení se skládá ze 2 částí – jazykového testu a motivačního pohovoru.

Termíny jazykového testu i motivačních pohovorů budou oznámeny uchazečům prostřednictvím emailu.

Podmínkou pozvání k motivačnímu pohovoru je zisk minimálně 50 % bodů, tzn. min úrovně B1, z jazykového testu. Motivačním pohovorem bude prověřena motivace studentů k zahraničnímu pobytu i komunikační schopnosti v anglickém jazyce.

Výsledky výběrového řízení budou sděleny uchazečům prostřednictvím e-mailu.

Obecné informace k programu Erasmus+ Mezinárodní kreditová mobilita (KA171): https://cfic.upol.cz/erasmus/mezinarodni-kreditova-mobilita-ka107171/
Web The Academic College Levinsky-Wingate: https://en.wincol.ac.il/

Pro detailnější informace či v případě dotazů kontaktujte ZO FTK:
RNDr. Markéta Kudláčková, NA 3.12