„Mini granty“ z Aurory: Vytvořte vlastní vědecké týmy se zahraničními univerzitními partnery

Pátek 19. únor 2021, 8:28

Úsek pro zahraničí RUP vyhlašuje v rámci projektu Aliance Aurora první kolo projektové výzvy tzv. „Mini grantů“, jejichž hlavním cílem je podpora a rozvoj strategických cílů evropských univerzit, které jsou v Alianci Aurora zapojeny. Důležitým záměrem konceptu Mini grantů je posílení spolupráce Univerzity Palackého v Olomouci s dalšími osmi členskými univerzitami v Alianci Aurora nad rámec aktuálně nastavených projektových aktivit.

Mini granty nabízejí příležitost všem fakultám a vzdělávacím či výzkumným ústavům Univerzity Palackého zapojit se do profesionální spolupráce napříč všemi disciplínami, ukotvenými v plánech Aurory. Struktura Mini grantů je založena na tzv. „progresivním plánování (Bottom-Up approach)“. Představuje výzvu pro všechny akademické a odborné pracovníky k vybudování vlastních pracovních týmů společně se zahraničními partnery z Aurory a realizaci cílů v rámci jejich akademického zaměření.

V případě Vašeho zájmu o Mini granty prosím vyplňte přihlášku.

Více informací k projektu Aliance Aurora naleznete na následujících webových stránkách:

V případě vašeho zájmu o propojení s vědeckým partnerem ze stejného oboru či v případě jakýchkoliv dalších dotazů týkajících se Mini grantů prosím kontaktujte Mgr. Martinu Balekovou (martina.balekova@upol.cz).

Zpět