Zahájení zimního semestru: imatrikulace, akademická obec a zrušení výuky

Ilustrační foto: Martin Višňa
úterý 12. září 2017, 12:05 - Text: Martin Višňa

Akademický rok 2017/2018 a jeho zimní semestr oficiálně zahájí v pondělí 18. září. V tento den budou slavnostně imatrikulováni studenti prvních ročníků prezenčního studia a odpoledne se sejde akademická obec fakulty. Vzhledem k organizaci celého dne děkan Zbyněk Svozil ruší výuku podle pravidelného rozvrhu, vyjma výuky zahraničních studentů.

Imatrikulace prvních ročníků

Slavnostní akt přijetí prváků bakalářských a navazujících magisterských oborů do studentských řad naší fakulty se uskuteční od 10 hodin v sále Slovanského domu v Hynaisově ulici (vedle zimního stadionu, v témže objektu je supermarket Billa - viz mapa). Studenti se na místo dostaví s předstihem dle pokynů studijního oddělení. Společenský oděv vhodný.

Setkání akademické obce FTK UP

Děkan Zbyněk Svozil zve všechny akademické i neakademické zaměstnance a studenty u příležitosti zahájení nového akademického roku na setkání akademické obce naší fakulty, které proběhne od 13:30 v aule NA 401. Na setkání budou zmíněny novinky a důležité informace k aktuálnímu dění na fakultě a bude také prostor pro případné dotazy.

Na setkání naváže školení zaměstnanců v práci v novém systému IS HAP, na kterém se účastníci seznámí s danou problematikou hodnocení akademických pracovníků.

pozvánka ke stažení (soubor PDF)