Kopej za fakultu nebo přijď fandit

Úterý 6. červen 2017, 15:03

Vážené studentky, vážení studenti,

v neděli 25. 6. se od 14:00 uskuteční v areálu fotbalového hřiště v Olomouci Slavoníně již 3. ročník turnaje právnických fakult v malé kopané. Turnaje se zúčastní minimálně týmy z naší fakulty a z PF MU v Brně, a to jak učitelské, tak i studentské (a případně též absolventské).

Oslovuji tímto všechny studenty (a případně též studentky), kteří ovládají hru míče kopaného a měli by zájem se turnaje zúčastnit, aby se přihlásili. Minulý rok se studentský tým z naší fakulty umístil druhý, první ročník dokonce vyhrál - je tedy na co navazovat.

V neposlední řadě pak byl vždy atraktivní souboj týmů olomouckých studentů a učitelů, tedy fakultní derby. Ani snad nemusím říkat, že to tam vždy jiskřilo, skluz střídal skluz a každý gól v síti pedagogů byl oslavován posměšným tanečkem... (ale moc jich nebylo, v brance učitelů se nacházím já).

Všichni zájemci o aktivní účast, nechť se mi hlásí na mail filip.scerba@upol.cz. Všichni ostatní jsou srdečně zváni, aby přišli fandit, popř. odnášet fotbalisty z hřiště - ty zraněné na nosítkách, vítěze na ramenou...

Sportu zdar a fotbalu zvláště!

Filip Ščerba