COVID-19 | Info pro studenty a zaměstnance FTK

Středa 2. únor 2022, 9:00 – Text: Oddělení pro studium

Vážené kolegyně, kolegové, studentky a studenti, milí přátelé,

věřím, že jsem vás zastihl v plném zdraví a bezpečně mimo "minové pole"  karantén a izolací, kterým v současné době probíháme. V příštím týdnu (7. - 11. 2.)  proběhne na FTK bloková výuka vybraných předmětů, následovaná o víkendu konzultacemi studentů kombinovaného studia a v týdnu od 14. 2. zahájíme výuku podle pravidelného rozvrhu.

I na základě zkušeností z uplynulých dvou let pandemie jsem přesvědčen, že pevně sdílíme společný zájem - zachovat křehkou rovnováhu mezi ochranou zdraví každého člena akademické obce a udržením kvalitního výukového procesu. I proto vás prosíme o maximální toleranci a vzájemný respekt při dodržování platných protiepidemických pravidel a doporučení.

S platností od 28. 2. zahrnují následující:

1. V případě jakýchkoliv projevů virového onemocnění do výuky nechodit.
  2. Přednášky s kapacitou nad 100 studentů je možné realizovat hybridní nebo synchronní on-line formou (rozhodnutí je na garantovi předmětu).
  3. O pozitivním testu nebo rizikovém kontaktu informovat na michal.safar@upol.cz.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Michal Šafář, Ph.D.