Student FTK v národním finále mezinárodní soutěže Falling Walls Lab Czech Republic 2022

Pondělí 5. září 2022, 15:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Milí akademici a studenti,

jménem Německého velvyslanectví v Praze, Národní technické knihovny (NTK) a Německé akademické výměnné služby (DAAD) bychom Vás chtěli co nejsrdečněji pozvat na národní finále mezinárodní soutěže pro mladé vědce, inovátory a podnikatele Falling Walls Lab Czech Republic 2022, které se uskuteční v úterý 13. září 2022 od 17.00 hod. v prostorách NTK (Technická 2710/6, 160 80 Praha 6 - Dejvice). Předpokládaný konec akce je ve 20.15 hod. (začátek networkingu).

V rámci finálového večera se představí čtrnáct mladých vědců a inovátorů z nejrůznějších oborů. Každý z nich bude mít pouze tři minuty na to, aby svůj inovativní projekt přiblížil porotě i publiku. Jedním z prezentujících je i student fyzioterapie na FTK UP, Vít Musil, který se probojoval do českého finále mezinárodní soutěže Falling Walls Lab 2022 a v případě výhry by se zúčastnil mezinárodního kola soutěže.

Úplný seznam finalistů a složení poroty najdete na webových stránkách národního kola www.falling-walls.cz.

Sponzorujícím partnerem akce je společnost xitee.
Partnery akce jsou CzechInvest, Česko-německá obchodní a průmyslová komora a Technologická agentura ČR.
Akademickými partnery jsou Technická univerzita v Liberci, Univerzita Karlova a CEITEC VUT Brno.
Mediálními partnery jsou magazín Waaattmag a portál Věda a výzkum.
Záštitu převzaly Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a ministryně pro vědu, výzkum a inovace paní Helena Langšádlová.
Večerem bude provázet pan Štěpán Vizi.

Těšíme se na setkání s Vámi, představení přelomových objevů i následný networking!

Vstup je možný od 16.30 hod.
RVSP fallingwalls@techlib.cz