Staňte se součástí realizačního týmu hokejového klubu University Shields Olomouc

Pondělí 16. červenec 2018, 9:52 – Text: MF

Milé studentky, milí studenti,

baví vás hokej? Jste kreativní, iniciativní a flexibilní? Láká vás role trenéra, zdravotníka, kustoda nebo pozice fotografa, kameramana či grafika? Pokud jste dosud odpovídali kladně, právě na vás se obracíme.

Jsme univerzitní hokejový klub University Shields Olomouc (více informací na našich stránkách), působíme v Evropské univerzitní hokejové lize a právě se připravujeme na svou druhou sezonu! Máme v ní ambice, které bychom rádi naplnili – a k tomu potřebujeme schopné lidi do realizačního týmu. Máte zájem získat nové zkušenosti, stát se jedním z nás, prozkoumat fungování univerzitního hokejového klubu či s námi třeba cestovat po Evropě? V tom případě nám určitě napište na hokej@upol.cz! Věříme, že právě vy se stanete našimi novými kolegy.

Přejeme vám pohodové léto a těšíme se na spolupráci s vámi!

Mojmír Fryčák | PR University Shields Olomouc