Reprezentujte Univerzitu Palackého na Českých akademických hrách

Pátek 5. květen 2017, 12:04 – Text: Vítězslav Prukner

České akademické hry se po čtyřech letech vracejí do Prahy. Jejich 16. ročník se uskuteční v termínu 18.–23. června 2017, pořadateli jsou Česká zemědělská univerzita a České vysoké učení technické v Praze, přičemž hry jsou součástí oslav 310. výročí založení ČVUT. Pořadatelé připravili soutěže ve 24 sportech. Máte-li zájem reprezentovat na této největší vysokoškolské sportovní události u nás Univerzitu Palackého, přečtěte si, prosím, následující pokyny.

Pořadatel

České vysoké učení technické v Praze
KTV České zemědělské univerzity v Praze
Česká asociace univerzitního sportu

18.–23. června 2017

Oficiální zahájení

Oficiální zahájení se koná 19. června 2017 v Betlémské kapli.

www.ceskeakademickehry.cz

Koordinátor reprezentace UP

Mgr. Vítězslav Prukner, Ph.D.

T: +420 585 636 504

E: vitezslav.prukner@upol.cz

Přihlášky

Přihlašování je možné do 9. června 2017.

Přihlášení k účasti na České akademické hry 2017 je možné pouze přes níže uvedené garanty jednotlivých sportů. Podmínkou účasti v kolektivních sportech je úspěšný postup z kvalifikací.

Podmínky účasti

Her se mohou zúčastnit studenti všech vysokých škol v České republice, kteří se prokážou platným výkazem o studiu (index, ISIC karta, příp. kopií diplomu). Sportovec musí být studentem vysoké školy, která jej přihlašuje, nebo na příslušné škole řádně ukončil studia v kalendářním roce 2017. Dvojice a družstva tvoří studenti pouze z jedné školy. V případě, že student studuje dvě vysoké školy současně, může startovat pouze za jednu. Her se nemůže zúčastnit student, který má v době jejich konání přerušené studium.

Garanti sportů

Kolektivní sporty