SLOVENSKO - Stáž na zahraničním oddělení Ekonomické Univerzity v Bratislavě

Ilustrační foto: andrea piacquadio, pexels.com
Pátek 5. leden 2024, 14:30 – Text: -ap-

Absolvujte praktickou stáž v rámci programu Erasmus+ na Zahraničním oddělení Ekonomické Univerzity v Bratislavě, Slovensko.

Délka trvání stáže: 4 - 6 měsíců v průběhu akademického roku 2023/2024 nebo 2024/2025

Podmínky na uchazeče

• znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 - C1
  • zkušenost se sociálními médii
  • kreativita
  • znalost práce na počítači
  • zkušenost s prací v mezinárodním prostředí výhodou

Pracovní náplň

• komunikace se zahraničními studenty a s partnerskými univerzitami
  • pomoc s organizací akcí pro zahraniční studenty
  • správa sociálních sítí (psaní textů, tvorba obsahu pro YouTube, Facebook, Instagram apod.)
  • administrativní činnost

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu internship@ueba.sk.

Vybraný uchazeč si může zažádat o finanční podporu v rámci programu Erasmus+, a to na 4 měsíce v celkové výši 2 520 EUR. Informace o finanční podpoře jsou k dispozici ZDE.

Další informace o stáži naleznete v přiložených plakátech níže.