Nabídka bezplatných online kurzů na Philipps-Universität Marburg

Philipps-University Marburg (aegis-itn.eu)
Pondělí 31. červenec 2023, 10:15 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Partnerská univerzita FTK Philipps-Universität Marburg informuje, že v zimním semestru 2023/24 nabízí studentům z partnerských univerzit účast na bezplatném programu “MarburgOnline: VirtualExchange - MO:VE”.

MO:VE je skvělá příležitost absolvovat kurzy na Philipps-Universität Marburg a zlepšit si mezikulturní kompetence, aniž byste museli jezdit do zahraničí.

Účastníci mohou:

• Absolvovat online kurzy různých předmětů
  • Zúčastnit se virtuálního orientačního programu pro zahraniční studenty
  • Absolvovat online kurzy němčiny
  • Získat kredity
  • Pracovat s německými a zahraničními studenty

Program ve zkratce:

Kdy: říjen – únor 2023 (4 měsíce)
Náplň: Kurzy ze semestrálního katalogu Philipps-Universität Marburg (v angličtině nebo němčině), kurzy němčiny
Cílová skupina: Studenti všech oborů (plynulá znalost němčiny není podmínkou pro mnoho kurzů; některé kurzy jsou vyučovány v angličtině.)
Termín registrace: 19. září 2023

Webové stránky a registrační odkaz: www.uni-marburg.de/marburg-online-virtual-exchange
Kontaktní informace: mo-ve@uni-marburg.de