Merrillův program - studium v USA v akademickém roce 2023/2024

pixabay-29, pexels.com
Čtvrtek 2. únor 2023, 12:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Oddělení pro mobility RUP vyhlašuje výběrové řízení na semestrální studijní pobyty v rámci Merrillova programu na partnerských školách v USA v akademickém roce 2023/2024:

• Moravian University,  Bethlehem, Pennsylvania (pro studenty Bc. / Mgr.)
  • Coe College, Cedar Rapids, Iowa (pro studenty Bc. / Mgr.)

Zájemci z řad studentů UP, vyjma studentů LF, se mohou podrobněji informovat a stáhnout k tisku formulář přihlášku na stránkách Oddělení pro mobility RUP.

Přihlášku s požadovanými přílohami (motivační esej, CV, přehled studijních výsledků, doporučení) je možné odevzdat osobně, preferováno je však doručení emailem či poštou na adresu níže do pondělí 12. února 2023 včetně.

Oddělení pro mobility RUP
Zuzana Hamdanieh
Křížkovského 8
771 47 Olomouc
e-mail: zuzana.hamdanieh@upol.cz

Vybraní studenti mohou počítat s odpuštěním školného a finančním příspěvkem od UP k úhradě bydlení a stravného, nicméně potřeba finanční spoluúčasti studenta na pokrytí dílčích poplatků, cestovních nákladů, kapesného zůstává.