Informace ke SZZ a obhajobám závěrečných prací v AR 2021/2022

Středa 18. květen 2022, 9:30 – Text: Oddělení pro studium

Aktuální informace studentům v oblasti vzdělávání TVS přihlášených k SZZ a obhajobám ZP v LS 2021/2022 v termínech:

SZZ v termínu srpen–září 2022

Obecné informace k přihlášení na SZZ a obhajobu ZP

• SZZ i obhajoby ZP proběhnou dle vypsaných termínů v období 22. 8. 2022 – 9. 9. 2022.
  • Přihlášení studenti dostanou cca 5 dní před stanoveným termínem e-mailem informace o přesném čase a místnosti, kde bude SZZ nebo obhajoba ZP probíhat.
  • Start zápisu pro studenty je jednotně stanoven na 22. 7. 2022 ve 12:00 hodin.
  • Mezní termín zápisu studentů na termíny je 9. 8. 2022 ve 12:00 hodin a mezní termín odepsání zápisu předmětu je 8. 8. 2022 ve 12:00 hodin.
  • Při hlášení na konkrétní termíny je nutné se řídit schváleným Harmonogramem AR 2021/2022. Pokud nemáte vyřízené a včas odevzdané veškeré náležitosti NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLAŠOVAT na termíny v daném období!
  • Na jednu SZZ je možné se v daném termínu 22. 8. 2022 – 9. 9. 2022.hlásit pouze JEDNOU.
  • SZZ i obhajoby ZP budou realizovány individuálně bez společného představení i závěrečného kolektivního vyhodnocení studentů.
  • Pokud budou, studenti dodržují aktuální a platná epidemiologická nařízení a omezení.

Informace k průběhu SZZ

• Zkušební okruhy SZZ nových studijních programů i původních studijních oborů jsou zveřejněny na stránkách Studentů FTK. Při výběru příslušných okruhů SZZ, sledujte přesné názvy svých studijních programů i Vaši dobu nástupu ke studiu!
  • Zkoušení na SZZ v podzimních termínech 2022 proběhnou bez písemné přípravy studenta.

Informace k obhajobám ZP

• Studentům doporučujeme odevzdat na studijní oddělení k evidenci jeden výtisk ZP. Datum odevzdání ZP 30. 6. 2022 je nepřekročitelné.
  • Na obhajoby závěrečných prací se hlaste pouze podle studijního oboru, studijního programu, který studujete. Např. studenti rekreologie se na obhajoby hlásí na termíny, které vypisují předsedové komisí pro rekreologii.
  • Na obhajoby ZP se mohou přihlásit POUZE studenti, kteří mají ZP odevzdanou a evidovanou na studijním oddělení a zavěšenou ve STAGu do 30. 6. 2022!
  • Obhajoba ZP proběhne před komisi standardním způsobem. Na začátku obhajoby ZP student krátce představí zkušební komisi hlavní cíle, výsledky a závěry práce (cca do 8 minut). Druhým krokem je seznámení komise s posudky ZP. Následuje reakce studenta na otázky a připomínky z posudků. Poslední částí obhajoby ZP je volná diskuse studenta se členy komise.
  • Oznamte svému vedoucímu práce termín a místo Vaší obhajoby ZP.

Dále připomínáme, že základní podmínky, které je nutné splnit pro přihlášení se na SZZ a obhajobu ZP, jsou zveřejněny na stránkách Studentů FTK. Pro ZP na FTK platí Vnitřní norma FTK-B-19/02 Bakalářské a diplomové práce na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci (dostupná po přihlášení).

SZZ v termínu květen–červen 2022

Obecné informace k přihlášení na SZZ a obhajobu ZP

• SZZ i obhajoby ZP proběhnou dle vypsaných termínů v období 16. 5. 2022 – 20. 6. 2022.
  • Start zápisu pro studenty je jednotně stanoven na 1.5. 2022 ve 12:00 hodin.
  • Poslední termín zápisu studentů na termíny je 9. 5. 2022 ve 12:00 hodin a poslední termín odepsání zápisu 8. 5. 2022 ve 12:00 hodin.
  • Na jednu SZZ je možné se v daném termínu 16. 5. 2022 – 20. 6. 2022 hlásit pouze JEDNOU.

Informace k průběhu SZZ

• Zkoušení na SZZ v letních termínech 2022 proběhnou bez písemné přípravy studenta.

Informace k obhajobám ZP

• Student odevzdává na studijní oddělení k evidenci minimálně jeden výtisk ZP v pevných deskách, ostatní výtisky si vezme student zpět, případně předá vedoucímu práce apod. Datum odevzdání 30. 4. 2022 je nepřekročitelné.
  • Na obhajoby ZP se mohou přihlásit POUZE studenti, kteří mají ZP odevzdanou a evidovanou na studijním oddělení a zavěšenou ve STAGu do 30. 4. 2022!
  • Oznamte svému vedoucímu práce termín a místo Vaší obhajoby ZP.

Zbyněk Svozil – proděkan pro studium na FTK UP Olomouc