Výběrové řízení FTK: referent zahraničního oddělení/koordinátor mezinárodní mobility

Pondělí 28. leden 2019, 12:59 – Text: LM

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent zahraničního oddělení/koordinátor mezinárodní mobility s úvazkem 1,00/40 hod. týdně.

Požadujeme:

• ukončené VŠ vzdělání,
  • výborná znalost českého jazyka a gramatiky,
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2 - doloženo certifikátem),
  • výborná uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, Acrobat Reader) a sociálních sítích,
  • komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, iniciativní přístup k plněným úkolům,
  • zkušenosti ze zahraničního studijního pobytu/pracovní stáže, popř. znalost dalšího cizího jazyka výhodou,
  • kompetence k výuce anglického jazyka pro zahraniční studenty a zaměstnance výhodou.

Strukturovaný popis pracovní pozice:

• vedení studijní agendy zahraničních studentů v rámci mobilit Erasmus+ a dalších mobilit,
  • administrativní podpora studentů během jejich studijního pobytu na FTK,
  • agenda spojená se zahraničními pracovníky přijíždějícími na FTK,
  • organizace výuky anglických předmětů, příprava rozvrhu, kontakt s vyučujícími,
  • propagace a administrace placených programů v anglickém jazyce,
  • garance obsahové a jazykové stránky prezentace FTK na anglických webových stránkách.

Místo výkonu práce:

Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, třída Míru 117, Olomouc – Neředín.

Nabízíme:

• dlouhodobou spolupráci,
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu,
  • příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Předpokládaný nástup: červen 2019

Termín pro přijetí přihlášek: do 14. února 2019

Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní odborné praxe, kopii dokladu o dosaženém vzdělání a motivačním dopisem zašlete na personální oddělení FTK UP, třída Míru 117, 771 11 Olomouc nebo e-mail: ladislava.meluchova@upol.cz a michal.kudlacek@upol.cz.

Přečtěte si, prosím, poučení o zpracování osobních údajů na této adrese: https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju/.