Výběrové řízení FTK UP: recepční - pokladní

úterý 2. říjen 2018, 13:34 – Text: LM

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice recepční - pokladní v rozsahu úvazku 1,0 fondu pracovní doby (38,75 hod. týdně).

Vaším úkolem bude:

• obsluha vstupenkového pokladního systému sportovního centra,
  • aktivní komunikace se zákazníky související s provozem centra,
  • vydávání a dobíjení čipových karet, vydávání abonentních karet, ukládání cenných předmětů do trezoru,
  • kontrola oprávněnosti vstupu držitelů karet a nájemců,
  • práce s finanční hotovostí, vyúčtování doplatků za vstupné, uzávěrkové operace v pokladně, předání tržeb.
  • zajišťování bezproblémové organizace a chodu centra,
  • samostatně a operativně reagovat na momentálně vzniklé situace s klienty,
  • drobná administrativa.

Požadavky:

• příjemné vystupování, ochota a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností,
  • odolnost vůči stresu, samostatnost,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • znalost a obsluha práce na PC,
  • časová flexibilita – práce ve směnném provozu (ranní: 6:00-14:15, průběžná: 11:00-19:00, odpolední:13:45-22:00)

Místo výkonu práce:

Univerzita Palackého v Olomouci, fakulta tělesné kultury, Aplikační centrum BALUO, U Letiště 976/32, Olomouc – Neředín (konečná zastávka tram 2 a 7).

Předpokládaný nástup:  dle dohody

Kontaktní osoba: Markéta Ovčariková, vedoucí recepce AC BALUO, tel: 585 636 710, e-mail: marketa.ovcarikova@upol.cz.

Informace o ochraně osobních údajů