Výběrové řízení FTK: referent zahraničního oddělení/koordinátor mezinárodní mobility

pondělí 12. března 2018, 09:57 - Text: DA

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent zahraničního oddělení/koordinátor mezinárodní mobility s úvazkem 0,50/20 hodin týdně.

Požadujeme:

• ukončené VŠ vzdělání,
  • výbornou znalost českého jazyka a gramatiky,
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2 - doloženo certifikátem),
  • výborná uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, Acrobat Reader) a sociálních sítích,
  •  komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, iniciativní přístup k plněným úkolům,
  • zkušenosti ze zahraničního studijního pobytu/pracovní stáže, popř. znalost dalšího cizího jazyka výhodou.

Místo výkonu práce:

• Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, třída Míru 117, Olomouc – Neředín.

Nabízíme:

• dlouhodobou spolupráci (v budoucnu možnost navýšení úvazku),
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu,
  • příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Předpokládaný nástup:  ihned

Termín pro přijetí přihlášek: do 23. března 2018

Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní odborné praxe, kopii dokladu o dosaženém vzdělání a motivačním dopisem zašlete na personální oddělení FTK UP, třída Míru 117, 771 11 Olomouc nebo e-mail: ladislava.meluchova@upol.cz a michal.kudlacekl@upol.cz.