Jsme UP! Přijďte na třetí absolventský sraz Univerzity Palackého

Foto ze setkání absolventů UP v roce 2016: Vojtěch Duda
středa 18. červenec 2018, 9:13 – Text: PB

Milé zaměstnankyně, milí zaměstnanci,

cítíte se, že jste UP? Pak vás s radostí zveme na další setkání absolventů Univerzity Palackého. To se po loňském výletu na Vltavu opět vrací na naši alma mater a proběhne 8. září na nádvoří Zbrojnice a v přilehlých parkánových zahradách. Akce pro své absolventy připravují i jednotlivé fakulty a některé katedry.

Přijďte si užít programově pestrou sobotu, která odstartuje již v 10 hodin dopoledne a pokračovat bude až do horečky sobotní noci. Těšit se můžete na relaxační zónu s občerstvením, ochutnávku specialit místních pivovarů a moravských vín, DJs a také speciálního hudebního hosta, kterého zatím schováváme jako překvapení večera.

Setkání se koná současně s olomouckými Dny evropského dědictví, takže můžete vše spojit i s návštěvou jinak nepřístupných olomouckých památek. Pro prvních sto zaměstnanců, kteří se zaregistrují na našem absolventském stánku na Zbrojnici, máme navíc nachystánu poukázku na nákup v UPointu ve výši 100 Kč. Budeme rádi, když budete informaci o absolventském setkání šířit mezi absolventy, kteří dosud nejsou registrováni v našem Klubu absolventů UP, i mezi ty, kteří již registrováni jsou, ale s účastí zatím váhají. Více informací naleznete v článku na Žurnálu a na našich webových stránkách. Speciální promo video pak můžete zhlédnout na YouTube.

Děkujeme mnohokrát a těšíme se s vámi v září na viděnou!

Mgr. Petr Bilík, Ph.D. | prorektor pro vnější vztahy
PhDr. Eva Blažková | vedoucí Konferenčního servisu UP a referentka pro práci s absolventy